Przejdź do treści

Autoholowanie, kasacja, przechowywanie pojazdów – to prostsze niż myślisz!

  Usuwanie, przewożenie, przechowywanie pojazdów w strzeżonych lokalizacjach, a nawet ich kasacja nie należą do prostych czynności, jednak wielu przedsiębiorców i instytucji musi się z nimi zmagać.

  Dodatkowo, sytuacji takich nie ułatwia konieczność poświęcania czasu na przygotowywanie stosownej dokumentacji, która chociażby pozwoliłaby na wyrejestrowanie utylizowanego pojazdu.

  W System A-Z postanowiliśmy podejść do tego tematu kompleksowo oferując wszystkie usługi potrzebne do:

  • usuwania porzuconych pojazdów
  • kasacji samochodów
  • transportu aut do 3,5 tony
  • przechowywania i zabezpieczania samochodów

  Posiadamy specjalistyczne pojazdy pomocy drogowej, które wyposażone zostały w systemy hydrauliczne pozwalające na przewożenie aut bez wciągania ich na siebie. Wiemy także jak w bezpieczny sposób przetransportować auta z zaciągniętym hamulcem ręcznym, czy automatyczną skrzynią biegów, bez powodowania ich uszkodzeń. Pod drugą oś pojazdu używamy amerykańskich wózków typu Dolly.

  Dzięki temu nie musisz martwić się o przejazd wielu kilometrów po nieznanych drogach, ani ryzykować kolizji z innymi uczestnikami ruchu.

  Oferujemy transport pojazdów na terenie Warszawy, a także w jej okolicach oraz innych miastach. 

  Po zakończeniu przewozu, samochody muszą być składowane w bezpiecznej i strzeżonej lokalizacji. Dysponujemy parkingami w dzielnicy Wawer, które są ogrodzone, oświetlone i dozorowane całą dobę. Łącznie mogą one przyjąć do 350 pojazdów. Usługa depozytowa może być szczególnie atrakcyjna dla komorników, windykatorów, banków oraz innych instytucji, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. 

  Pozostaje także kwestia kasacji samochodów. Taka usługa wymaga specjalizacji i pozwoleń, które mamy w System A-Z. Należy pamiętać, że kasacja auta jest jedynym legalnym sposobem na fizyczne zniszczenie samochodu, czego efektem stanie się wyrejestrowanie go w wydziale komunikacji i zaprzestanie konieczności opłacania składek OC.
  Po przeprowadzeniu takiej procedury otrzymujesz od nas niezbędną dokumentację.